درباره ما


درباره ما 

مرکز فرش ماشینی و تابلو فرش ایران با نام تجاری کالین در شهرک صنعتي سليمان صباحي، قطب صنعت نساجي و فرش ماشيني در شهرستان آران و بيدگل و در نزديکي شهر کاشان واقع شده است. به دلیل دور بودن کاشان از سایر نقاط ایران و وجود مشکل مسافت، برای آسانی خرید تمامی خریداران سراسر ایران مدیران مجموعه تولیدی کالین تصمیم گرفتند، به راه اندازی فروشگاه اینترنتی کالین، تا بدین وسیله تمامی افراد سراسر ایران بتوانند محصول مورد نظر خود را از این مجموعه تهیه کنند.

 

در اين فروشگاه اینترنتی تمام تلاش خود را بر اين اساس نهاده ايم که فرش های و تابلوفرش های ماشينی با جنس هاي متنوع  نظیر آکروليک، ابريشم، فريز، شگي و شنل را بصورت مسقيم از شرکت توليدي در اختيار مصرف کنندگان قرار دهيم. این موضوع سبب شده تا محصولات این فروشگاه بدون واسطه و با قیمتی بسیار پایین تر از نمونه های مشابه در بازار و دیگر فروشگاه های اینترنتی به دست خریداران برسد. از دیگر اهداف فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی کالین افزايش آگاهي و دانش مصرف کننده فرش ماشيني و تابلو فرش است.

 

در این فروشگاه انواع فرش ها ماشيني آکروليک و ابريشم دستبافت گونه (۷۰۰ شانه، ۱۰۰۰ شانه و ۱۲۰۰ شانه) در رنگ بندي و طرح های متنوع با تراکم های ۱۰۰۰، ۱۵۰۰، ۲۲۵۰، ۲۵۵۰، ۳۰۰۰ و ۳۶۰۰ عرضه می شود. افزون بر این، مجموعه کاملی از فرش های ماشینی مانند فرش اتاق کودک، فرش های فانتزی نظیر گبه، شنل، شگی و فریز و تابلوفرش هایی با مناظر مختلف و آیات قران در فروشگاه اینترنتی کالین گردآوری شده است.

;